Jak zarezerwować hotel w najniższe cenie?

Negocjowanie ceny noclegu w hotelu w trakcie podróży nie jest takie uciążliwe jak może Ci się to wydawać. W tym artykule postaram się opisać Ci sposoby, dzięki którym otrzymasz atrakcyjniejszą cenę na swój nocleg.

Wcześniejsza rezerwacja jest jednym z najlepszych środków na osiągnięcie rabatów. Im wcześniej zajmiesz pokój w hotelu tym więcej zniżki możesz zdobyć. W taki sposób hotele zarządzają osiągalnym miejscem, żeby osiągnąć jak najwyższe przychody.

Również rezerwacja pokoju w ostatniej chwili może wiązać się ze istotnymi korzyściami. Jeżeli w danym momencie hotel nie jest wypełniony, dla właściciela korzystniej jest na kilka pokoi udzielić rabatu. Jeżeli nie jesteś nazbyt wybredny, to rezerwacja miejsca w ostatniej chwili może zadziałać na Twoją korzyść.

Unikaj podróżowania w czasie świąt religijnych, państwowych lub dni wolnych od nauki w szkole. W tych okresach obserwuje się zwiększony popyt na zakwaterowanie, co często prowadzi do podwyższenia cen pokoi.

Jeżeli możesz dowolnie wybrać sobie czas podróży, to stroń od okresów szczytowych. Jeśli wybierasz się na plażę albo jaką tropikalną wyspę taki czas będzie przypadał na środek lata. Tak samo, unikaj środka zimy jeżeli wybierasz się na narty.

Rezerwacja pokoju na sporo dni często owocuje zniżką. Płacąc z góry za tydzień z pewności uda się uzyskać chociaż jeden dzień gratis albo np. darmowe śniadania. Sporo hoteli oferuje takie opusty, aby zachęcić klientów do jak najdłuższego pobytu. Dla właściciela bardziej dochodowe jest zameldowanie jednej osoby na kilka dni niż parę osób po jednym dniu.

Istotnych rabatów można oczekiwać rezerwując miejsce w ciągu tygodnia. Jest to w szczególności zauważalne w miejscach, które są tłumnie odwiedzane w weekendy. Cena hotelu w piątek i sobotę może być nawet dwukrotnie wyższa niż w środę czy czwartek.

Hotel w rewelacyjnej cenie z dostępem do restauracji i sali konferencyjnej znajdziesz na:

noclegi

Hotel Modus Tychy 10 min – prezentacja pokoi

https://bit.ly/2s49EGq – mapka dojazdu

http://noclegi-slask.pl – baza noclegowa, informator noclegowy

Ceny za pokój:

pokój 1 os 174 zł ze śniadaniem

pokój 2 os 224 zł ze śniadaniem

pokój 2 os 244 zł z sauną ze śniadaniem

pokój LUX 2 os 374 zł z sauną ze śniadaniem

tel. +48722796222

Ten wpis został opublikowany w kategorii Porady. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.