Zasady bezpieczeństwa dotyczące przebywania w hotelach

Większość z ludzi czasami korzysta z możliwości zakwaterowania w hotelu. Mimo, iż są to bezpieczne miejsca warto zachować zdrowy rozsądek i sprawić, iż pobyt stanie się jeszcze bezpieczniejszy. Oto trzy sugestie, o których warto wiedzieć zatrzymując się w hotelu.

Jak tylko wprowadzisz się do pokoju zaznajom się z planami drogi ewakuacyjnej. Takie informacje znaleźć można zwykle na tablicach informacyjnych w korytarzach. Nigdy nie wiadomo, czy nie nastąpi pożar albo jakiś wybuch. Z tego powodu warto upewnić się, iż każdy kto z Tobą podróżuje zna drogę ucieczki. Dobrym pomysłem będzie spacer wzdłuż tej drogi i możliwość sprawdzenia wszystkiego samemu. Musisz wiedzieć, iż podczas ewakuacji nie korzysta się z windy. Jeśli doszłoby do awarii zostaniesz uwięziony w pułapce.

Zakwaterowanie na niższych piętrach generalnie jest bezpieczniejsze, a to ze względu na opcję szybszej ewakuacji. Pokoje położone na niższych piętrach mogą również mniej kosztować. Hotele często dostosowują się do próśb klientów i starają się sprostać ich wymaganiom.

Nie pozostawiaj w pokoju bardzo kosztowych przedmiotów. Szczególną czujność zwracaj na miejsce, gdzie pozostawiasz sprzęt elektroniczny jak notebook. Małe kosztowności jak biżuteria możesz ulokować w hotelowym sejfie. Utwierdź się, że pozyskasz adekwatne pokwitowanie.

Hotele są bezpiecznymi miejscami, lecz bezpieczeństwo można podnieść samemu zachowując szczególną ostrożność.

Bezpieczny hotel w dobrej cenie z wieloma udogodnieniami odnaleźć można za pomocą poniższych linków:

wesela Mikołów Hotel Modus

Hotel Modus Tychy 10 min – prezentacja pokoi

https://bit.ly/2s49EGq – mapka dojazdu

http://noclegi-slask.pl – baza noclegowa, informator noclegowy

Ceny za pokój:

pokój 1 os 174 zł ze śniadaniem

pokój 2 os 224 zł ze śniadaniem

pokój 2 os 244 zł z sauną ze śniadaniem

pokój LUX 2 os 374 zł z sauną ze śniadaniem

tel. +48722796222

Ten wpis został opublikowany w kategorii Porady. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.